Mobil Uygulama Geliştirme

Android Uygulama Geliştirme

Android Uygulama Geliştirme
Android Uygulamaları. Kurumsal Uygulamalar, Konum Tabanlı Takip Uygulamaları ve Satış Ekipleri için dinamik uygulamalar

+ Devamı
iphone uygulama geliştirme

iPhone Uygulama Geliştirme
App Store için Kurumsal Mobil Uygulama Geliştirme iOS7

+ Devamı
QR Kod ve Passbook

QR Kod ve Passbook
QR Kod ve Barcode Okuma Apple Passbook Kupon ve Uygulama Geliştirme

+ Devamı
mobil web sitesi

Mobil Web Sitesi Tasarımı
Tüm Akıllı Telefonlar için
Responsive Design

+ Devamı
ipad uygulama geliştirme

iPad Uygulama Geliştirme
Dijital Dergi Katalog Ekitap ve Kurumsal Uygulamalar

+ Devamı

Hakkımızda

mobil uygulama

Unimedisys firması medikal sektör çözümleri başta olmak üzere, Perakende, FMCG, Üretim, Satış ve Hizmet sektörlerine yazılım geliştirme, proje yönetimi ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

Sektördeki 10 yıllık IT geçmişi ile bilinçli müşterilere en yeni teknolojiyi rekabetçi fiyatlarla konusunda üstün eğitimli profesyonellerle vermeyi amaçlamaktadır.

Gerek kendi bünyesinde, gerekse işbirliği içinde olduğu diğer şirketlerdeki profesyonelleri proje kapsamına göre birleştirerek insan kaynağında sınırsız esneklik sağlamaktadır.

2010 yılı itibarı ile mobil teknolojilere yaptığı donanım, eğitim ve insan kaynağı yatırımlarıyla iOS Android ve BlackBerry platformlarında hem akıllı telefon hem de tablet uygulamaları geliştirmektedir. Apple App Store ve Google Play Store'da yeralmaktadır.

Türkiye'de bir ilk olan, Evde Bakım Sağlık Hizmetleri için Mobil yazılımlar geliştirerek sektöre innovatif bir çözüm sunmaktadır.

Sadece Kurumlara hiztmele sınırlı kalmadan, son kullanıcıya yönelik kendi projeleriyle de sektördeki ilerleyişini sürdürmektedir.

Deneme tahtası olmasını istemediğiniz projelerinizi bize güvenle emanet edebilirsiniz.


Mottomuz


Şirketlerin karlılıklarını arttırması, personelin ekran başında geçirdiği zamanı arttırmakla değil onları mobilize etmekle olur.Copyright 2009 - 2014 © Unimedisys